Sık Sorulan Sorular

 

Adres vermek istemiyorum nasıl satın alabilirim ?
Adres vermeden satın alabilirsiniz. Ürünün ücretini sipariş formunda yer alan banka hesap numaralarına yatırarak ürünün kargoya verilmesini sağlayabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın Mng Kargo ile teslim alabilirsiniz. Bize sadece ürünü almak istediğiniz kargo şubesini ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olucaktır.

 

İşyerime Göndermenizi istiyorum paket gizliliği var mı ?
Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir. Siparişler Mng kargoya gizli paketlerde verilir ve Kargo yetkilisi dahil kimse içinde ne olduğunu bilmez. Kapıda ödemelerde kullanılan Faturalarda Hediyelik Eşya genel tanımlaması geçer.

 

Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yapabilirmiyim ?
Elbette kargonuzu teslim alırken kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Sipariş verirken sipariş formunda ödeme seçeneği kapıda kredi kartı olarak seçilmelidir.

 

Memnun Kalmazsam nasıl iade edebilirim ?
Firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin haklarını korumak adına satın aldığı üründen her hangi bir nedenle memnun kalmaz ise 5 gün içerisinde 0212 550  10 97 numaralı telefonu arayarak iade işlemlerini başlatabilirler. Ürün iade alındıktan sonra ödenen ücret banka hesap numaranıza iade olarak yatırılacaktır.

 

Yeriniz nerede? Gelip kendim alabilirmiyim?
Merkez Depomuz İstanbul’dadır. Merkez depomuzdan perakende satış yapılmamaktadır. Satışlarımız sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Toptan fiyata parekende fiyatına ürün satmamızın asıl nedenlerinden bir tanesidir. Showroom ve extra personel gibi giderler olmadığından dolayı siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda ürünler sunmaktayız. Herhangi bir perakende satış bayimiz showroomumuz kesinlikle yoktur. Size en uygun fiyatı vermek için internet bazlı satışlarımıza ağırlık vermekteyiz. Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız.

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?
Saat 17:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargolanır. Pazar günü verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilir.