Müşteri Yorumları

Mutlu  Bey – 42 Yaşında

Merhabalar ürünü Perşembe günü sipariş verdim Cuma günü geldi 1 kutu aldım denemek için eşimin de haberi vardı. Eşimin isteksizlik ve ilişki esnasında zevk alamamasından şikayetçiydik. Ürünü sabırsızlıkla bekledik hemen gelmesi çok memnun ediciydi.Ürünü cumartesi gecesi kullanacağına karar vermiştik ancak o hemencecik kullanmayı tercih etmiş Cuma gecesi beraber televizyon karşısında otururken bana sırnaşmaya başladı hanifem böyle şeyler yapmazdı.Eteğini açtı ve ayaklarıyla aletimle oynamaya başladı ardından bir anda üzerime zıpladı ben böyle bir ateş görmedim eşim yerinde duramıyordu inanılmaz bir ilaç bir sonraki gün yine kullandık gerçekten ilaçtan kalite akıyor.Teşekkürler..

 

Akın Bey 29 Yaşında

5 Yıllık evliliğim var ancak 5 yıldır neredeyse zorla ilişkiye giriyoruz.Ayda bir beklinde 2 ayda bir o kadar az ki mecburen giriyoruz ya o istiyor ya ben genelde ben istiyorum çünkü karı kocayız ve yapmamız gerektiğini hatırlatıyorum. İlişkiden zevk alamadığını ve acı çektiğini söylüyordu. Oysa canını da acıtmayacak şekilde davranıyordum. Ben de bu isteksizliği gidermek için genç yaştaki karıma bu ürünü aldım ve portakal suyunun içine karıştırdım cumartesi gecesiydi ve yarın pazardı ben istiyordum ancak o başım ağrıyor gibisinden yalanlar uyduruyordu. 1 bardak portakal suyunu içmişti  hemen yatağa geçmeyi teklif ettim istemedi aradan 20 dakika geçti yanıma geldi ayağa kalkmamı istedi beni soydu heryeri mi öpmeye başladı bu sefer teklif ettiğimde hadi ne duruyorsun dedi kucağıma aldığım gibi yatağa koşarak götürdüm inanılmaz saatler geçirdik onu bu derece istekli görünce erken boşaldım ancak bu arzuya 3 posta atabilmiştim o halen istiyordu doymamıştı sabah kalktığımızda bir posta daha attık ama karım adeta çıldırıyordu. Dilarayı hiç böyle görmemiştirm muazzamdı.

 

Beyza 32 Yaşında

10 Yıldır evliyim ve sürekli ilişkiye girmekten dolayı ilişkiden artık zevk alamaz hale gelmiştim. Artık bunalmıştım eşimin azgınlığı bitmiyordu. Onu artık doyuramıyordum ve beni aldatma ihtimalinden korkmaya başlamıştım artık bende uyarıcı damla arayışına girdim ve spanish fly ile tanıştım araştırmalarıma göre en faydalı ve en sağlıklı ilaç bu olarak göründü ve sitelerde de en mantıklı site bu site olarak görünüyordu. Ürünü sipariş verdim 1 gün sonra geldi hemde İstanbul’dan Malatyaya 1 günde gelmesi mutlu ediciydi iş dönüşü kocama sürpriz yapmak için onun dönmesine yakın ilacı içtim kocama yemek sordum tokum dedi ama sen tok musun diye sordu bende doyur beni aşkım diye inledim ondan sonra olanlar oldu inanılmaz saatler geçirdik eski beyzaya kavuştuğunu düşünüyor sanırım bana tekrardan aşık oldu onu çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum 3 kutu daha sipariş verdim gerçekten harika bir etki yarattı üzerimde gram istek yokken beni kudurtuyor.Bu güzel ürünü bana gizli ve hızlı yolladığınız için teşekkürler.

 

 

Samet 37 Yaşında

Karım artık bana doymuyor artık zevk almıyor ben bu durumdan bıktım artık çıldırmak üzereyim daha evleneli 2 sene oluyor ancak karımı 5 aydır doyuramıyorum diye düşünüyordum fakat o ilişkiden zevk alamaz hale gelmiş bende bir çare arayıp düşünürken aklıma bu denli bir ilaç almak geldi buldum Spanish Fly sanırım derdimize devaydı ürünü sipariş verdim karım sevim kullandı Sevimim benim seneymişsin diyorum hiç görmediğim kadar hızlı hiç görmediğim kadar istekliydi.Aşkıma 5 kutu daha hediyem olsun inanılmaz bir şey sadece 15 damla ile 3 saat ilişki yaşıyoruz. Hemde inanılmaz derecede boşalma yaşıyoruz. O akan şey adeta mutluluğumuzun belirtisi oluyor hem onun hemde benim performansım arttığı için çok güzel saatler geçiriyoruz. Mutlaka deneyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?